DRODZY RODZICE

MALINKOWY DZIEŃ DOBROCI –PATRONALNE ŚWIĘTO PRZEDSZKOLA

Ze względu na małą frekwencję dzieci PATRONALNE ŚWIĘTO PRZEDSZKOLA wspomnienie Czcigodnej Służebnicy Bożej Matki Anny Kaworek zaplanowane na 21 lutego zostało przeniesione na 25 lutego tj. (wtorek).
W ten dzień mamy też koncert muzyczny w GOK-u o godz. 8.10. Prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola najpóźniej do godz. 7.50 – bo tak będziemy wychodzić z przedszkola. Prosimy również jak było powiedziane wcześniej o galowe stroje dla dzieci i przygotowanie przez dziecko miłej niespodzianki dla swoich kolegów i koleżanek: jeden zapakowany cukierek i przyniesienie go do przedszkola.

D Z I Ę K U J E M Y

25 lutego tj. wtorek o godz. 8.10 w sali GOK-u zaplanowany jest udział dzieci w spotkaniu z muzyką „Z Nowym Rokiem tanecznym krokiem” w wykonaniu artystów z rzeszowskiej Filharmonii.
W związku z powyższym bardzo proszę o przyprowadzenie w tym dniu dziecka do przedszkola najpóźniej do godz. 7.50, gdyż o tej godzinie planujemy wyjście do GOK-u, ewentualnie można dziecko przyprowadzić bezpośrednio do GOK-u.

Msza św. przedszkolna zaplanowana jest na 3 marca (wtorek) godz. 15.30 w kościele parafialnym. To już Wielki Post – będziemy modlić się o dobre przeżycie tego czasu.

Serdecznie zapraszamy do udziału we Mszy św. Rodziców, Dziadków i wszystkich, którzy chcą się z nami modlić.

ZBIERAMY WOSK. Zwracamy się z prośbą: jeśli ktoś ma w domu resztki niedopalonych świeczek niezależnie od koloru – bardzo prosimy o przyniesienie do przedszkola.

Na koniec maja będziemy potrzebować dla dziewczynek czarne cienkie rajstopy i czarną bawełnianą bluzeczkę z krótkim rękawem, a dla chłopców będzie potrzebna biała koszula i eleganckie czarne/granatowe spodnie. Bardzo prosimy w miarę możliwości o zorganizowanie potrzebnych ubrań.
                                                                D Z I Ę K U J E M Y.