Aktualności

Decyzją Organu prowadzącego: Zgromadzenia Sióstr św. Michała Archanioła zostało wstrzymane otwarcie przedszkola do dnia 14 czerwca 2020 r. Nadal będzie prowadzone kształcenie na odległość.

Zapraszamy do odwiedzania kanału Mocni w Duch Dzieciom TV Live  !!! codziennie  od godz. 11.00 do 12.30.

Filharmonia z Rzeszowa zaprasza

Zapraszamy Was i dzieci z rodzicami na nasz fanpage na facebook’u:

tam codziennie będą pojawiać się nowe filmy z naszych koncertów, od początku naszej działalności opatrzone krótkim komentarzem,

kolejny kanał gdzie możemy się spotkać to youtube:

Niech chociaż nasze wspomnienia umilą Wam czas, a my mamy nadzieję, że wkrótce znowu się spotkamy…

Internetowe pasmo edukacyjne dostępne codziennie w godzinach 9.00-13.00 na stronie vod.tvp.pl.  lub w telewizji –  TVP ABC        Zapraszamy!

Materiały edukacyjne – polecane platformy, strony i serwisy internetowe

1. epodreczniki.pl
  2. Portal wiedzy dla nauczycieli
  3. Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i komisji okręgowych
  4. Podręcznik internetowy „Włącz Polskę!”
  5. Portal lektury.gov.pl
  6. Strona Centrum Nauki Kopernik
  7. Portale edukacyjne IPN: Portal edukacyjny Instytutu Pamięci NarodowejSerwis IPN Przystanek historia
  8. Strona Krajowego Biura Programu eTwinning
  9. Serwis Ninateka
  10. Serwis Muzykoteka Szkolna
  11. Biblioteka Cyfrowa Polona
  12. Biblioteka Cyfrowa Ośrodka Rozwoju Edukacji
  13. Serwis Telewizji Polskiej
  14. Serwis Polskie Radio Dzieciom
  15. Mocni w Duchu Dzieciom TV Live  !!!  codziennie                                od godz. 11.00 do 12.30

Dla dzieci szkolnych MEN przygotowało specjalną stronę z tematami na każdy dzień dla poszczególnych przedmiotów  www.gov.pl/zdalnelekcje.

Łączmy się we wspólnej modlitwie różańcowej  z całym Kościołem w Polsce  codziennie o godz. 20.30 prosząc Pana Boga o wstrzymanie epidemii, za chorych, służby medyczne i inne wspomagające ich pracę, za rządzących, za naszą Ojczyznę i za zmarłych.