SPOTKANIE  ZE  ŚW. MIKOŁAJEM

Serdecznie zapraszamy na spotkanie ze św.Mikołajem wszystkie przedszkolaki wraz z Rodzicami. Odbędzie się ono w Domu Katechetycznym 7 grudnia tj. sobota o godz. 13.50.Najpierw wystąpią dla nas aktorzy teatru EDEN,a po nich św. Mikołaj rozda dzieciom prezenty. ZAPRASZAMY.

Drodzy Rodzice

Zarząd Zgromadzenia Sióstr Św. Michała Archanioła zwrócił się z prośbą do wszystkich naszych Przedszkoli o włączenie się w akcję pomocy dzieciom na Ukrainie. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o przynoszenie do przedszkola używanych, ale w dobrym stanie: pluszaków, zabawek i artykułów papierniczych dla dzieci z przedszkola na Ukrainie w terminie do końca listopada bieżącego roku.

D Z I Ę K U J E M Y

Ponawiamy zaproszenie do czytania ulubionych książeczek swojego dziecka dzieciom w przedszkolu. ZAPRASZAMY.