Galeria


STYCZEŃ 2019 r. – Dzień bł. B. Markiewicza.

30 stycznia 2019r. świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień bł. B. Markiewicza.  Z tej okazji siostra Iwona przygotowała wyjątkową katechezę oraz zabrała nas na modlitwę do kaplicy.


STYCZEŃ 2019 r. – Konkurs plastyczny.

Nasze przedszkolaki brały udział w konkursie plastycznym pt. „ Mój wymarzony lizak”. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz bilet wstępu do Muzeum Lizaka w Jaśle.


STYCZEŃ 2019 r. – Bal karnawałowy.

27 stycznia 2019r. w GOK-u w Jedliczu odbył się nasz przedszkolny bal karnawałowy, w którym uczestniczyły przedszkolaki, a także ich rodzice i rodzeństwo.  Podczas balu odbyła się prezentacja strojów, konkursy z nagrodami, słodki poczęstunek, a także dużo fajnej zabawy.


STYCZEŃ 2019 r. – Imieniny s. Pauletty.

25 stycznia świętowaliśmy imieniny s. Pauletty. Z tej okazji życzymy siostrze dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego, a także dużo uśmiechu i radości.


STYCZEŃ 2019 r. – Dzień babci i dziadka.

23 stycznia 2019r. w GOK-u w Jedliczu  nasze przedszkolaki zaprezentowały spektakl pt. „Ach co za noc!” z okazji Dnia Babci i Dziadka. Po przedstawieniu dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane prezenty.


STYCZEŃ 2019 r. – Msza Święta.

16 stycznia 2019r. odbyła się nasza kolejna przedszkolna Msza św., która została odprawiona za wszystkie Babcie i Dziadków z okazji ich święta.